Kredyt hipoteczny w 3 tygodnie

Jak po TRZECH TYGODNIACH od pierwszego spotkania klient, odebrał klucze do mieszkania, chociaż banki odprawiły go z kwitkiem?

Z cyklu historie z życia wzięte, czyli jak zdobyć kredyt hipoteczny w 3 tygodnie:

Panie Piotrze,

Jak to jest? Byłem w trzech bankach, w żadnym nie dawali mi szans na kredyt i odprawili z kwitkiem. Najbardziej rozczarowałem się „swoim” bankiem, gdzie myślałem, że kredyt tam będzie tylko formalnością. Dzięki współpracy z Panem po niecałym miesiącu już mieszkałem w nowym lokum. Zdradzi Pan sekret?

Sekretów tu nie ma!

  • Przy rozpoczęciu współpracy przeprowadziłem gruntowną analizę Pana sytuacji finansowej, historii kredytowej i źródeł dochodu.
  • Ponadto sprawdziłem wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości.
  • Dzięki współpracy z praktycznie każdym bankiem przygotowałem ofertę z trzech spełniających wymogi i nasze kryteria – po to by uzyskać zielone światło na finansowanie i mieć możliwość porównania oraz wyboru najlepszej dla nas opcji.

Ustaliśmy konkretny plan i horyzont czasowy działania:

  • Sprawnie ogarnęliśmy wszystkie wymagane dokumenty.
  • Przyśpieszyłem proces kredytowy dzięki przygotowaniu własnej, zewnętrznej wyceny nieruchomości. Kompletnie przygotowana teczka kredytowa znacząco przyśpieszyła uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.
  • Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonym i godnym zaufania notariuszem akt notarialny został przeprowadzony w miłej atmosferze i wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.
  • Na koniec pokierowałem do odpowiednich urzędów i instytucji, do których należy zgłosić nabycie swojego mieszkania.

Po trzech tygodniach od naszego pierwszego spotkania odebrał Pan klucze i zaczął się urządzać na swoim. Sądząc po poleceniu mojej osoby Pana koledze z pracy mniemam, iż jest Pan zadowolony ze współpracy.

I tak oto klient zdobył kredyt hipoteczny w 3 tygodnie!

Aby zarezerwować termin bezpłatnego spotkania, zadzwoń – 574 472 828