Jakie są korzyści wynikające ze współpracy z ekspertem finansowym?

Dzisiaj trudniej niż jeszcze kilka miesięcy temu uzyskać kredyt hipoteczny, a oferty banków potrafią zmienić się z dnia na dzień. Ciężko jest wszystko prześledzić samemu chodząc od banku do banku i sprawdzać swoją zdolność kredytową, analizować jakie dokumenty potrzebujemy i zadawać sobie pytanie czy w ogóle dostaniemy kredyt. Większość z nas po prostu nie ma na to czasu.

Najlepiej w tym zakresie zorientowany będzie dobry ekspert finansowy. Jego pomoc szczególnie przyda się osobom z małą zdolnością kredytową czy też niestandardowymi źródłami dochodu. Ekspert finansowy współpracuje z większością banków i instytucji finansowych. Dzięki temu zaproponuje kilka rozwiązań wg naszych preferencji, potrzeb i oczywiście zdolności kredytowej. ????

Klient ma do wyboru: poświęcić dużo własnego czasu i porozmawiać w wieloma doradcami bankowymi, od których uzyska subiektywną opinię na temat „ich oferty kredytowej” lub spotkać się z jednym ekspertem i na jednym zestawieniu porównać koszty wszystkich ofert bankowych. Które rozwiązanie przyniesie mu więcej korzyści widać gołym okiem. ????